مقالات سئو

7 تکنیک نهایی سئو در سال 2019

سئو 2019

SEO فراتر از یک بازاریابی است. این ضرورت برای قرار گرفتن در معرض آنلاین در سال 2019 است. از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو است که شما در رقابت در صنعت خود رقابت می کنید. یک مبارزه دائمی برای برتری در صفحه نتایج جست و جو وجود دارد. اما ابزاری که شما به اوج موتور جستجو می رسید، سال به سال متفاوت است.

اگر شما با کلمه ایی در صفحه اول نتایج گوگل SERPS شدید، نمیتوانید بر این باور باشید که کار تمام است و نیازی به فعالیت نیست یک تغییر الگوریتم گوگل می تواند شما را به تاریکی شبانه تبدیل کند.

الگوریتم های گوگل اغلب  در حال تغییر می باشند (فکر می کنم اول سال موبایل اول یا قبل از آن RankBrain). اگر شما در مورد چگونگی تکامل آن به روز نباشید، در معرض خطر گرد و غبار قرار دارید.

SEO چیزی نیست که شما فقط یک بار انجام دهید و سپس متوقف کنید. این زندگی، تنفس، موجودی در حال رشد است که باید به طور مداوم حفظ شود. SEO در سال 2019 به مراتب متفاوت از SEO در سال 2009 است.

بنابراین، روند فعلی در جستجوگرها چیست که نتایج را در سال 2019 به دست می آورند؟ بخوانید تا متوجه شوید!

قصد کاربر

یکی از کلید های هر استراتژی موتور های جست و جو در سال 2019، داشتن درک قوی از قصد کاربر است. به این معنی که شما باید بدانید که مخاطبان شما چه چیزی را دنبال می کنند.

هدف کاربر در سئو

برای شروع، شما نیاز به درک ساده از چیزهایی نظیر آنچه پلتفرمی که مخاطبان اصلی شما به دنبال آن هستند استفاده کنید. آیا آنها بیشتر دسکتاپ هستند؟ آیا آنها مانند سیستم عامل های موبایل مانند تلفن های همراه تبلت را دوست دارند؟ آیا آنها ترجیح می دهند یک وب سایت منظم، از طریق یک مرورگر وب دسترسی پیدا کنند یا به دنبال برنامه های مستقل باشند؟

در مورد نوع محتوایی که میخواهید ببینید چیست؟ آیا آنها متن را میخواهند؟ سمعی؟ ویدئو شیوه ای که در ابتدا با مخاطب اصلی خود ارتباط برقرار می کنید باید با نیازها و نیازهای شما منطبق باشد.

به همین ترتیب، درک آنچه مخاطبان شما انتظار دارند هنگام جستجوی آنها مهم باشد. به طور خاص، شما باید بدانید که کدام سؤالاتی که احتمالا از پلتفرمهایی مانند Google استفاده میکنند.

شما نیاز به پاسخ دادن به سوالات خود را به شیوه ای ساده، موثر و مرتبط با تجربه ای که آنها ترجیح می دهید ارائه می دهیم.

هویت مخاطب و هدف، بدون در نظر گرفتن سرچ آنها، برای موفقیت شما حیاتی است. حتی محتوای کاملا بهینه شده است که با توجه به مخاطبان اشتباه طراحی شده است بی فایده است. شما ممکن است به سایت خود توجه زیادی داشته باشید، اما هیچکدام از آنها به شرکتهای سودآور تبدیل نخواهند شد، مگر اینکه تجربه کاربر را برای آنها سفارشی کنید.

در آن جبهه، گوگل می خواهد سایت شما را برای ارتقاء سفر کاربر ارتقا دهد. پس از همه، زمانی که گوگل سایت خود را به شدت بر روی پلت فرم خود قرار می دهد، اساسا شما را به تأیید و امضای خود در محتوای خود می دهد. گوگل به شما یک مجوز را در زمینه شما نامگذاری می کند و این کار را به آسانی انجام نمی دهد.

این باید در خط مقدم ذهن شما باشد، هر دو زمانی که به طراحی سایت شما و همچنین ایجاد محتوای با کیفیت می پردازد. شما باید در نظر داشته باشید که قصد کاربر نهایی را در هنگام نوشتن حفظ کنید.

یکی دیگر از عواملی که باید در نظر گرفت، جایگاه کاربر نهایی در قیف فروش است. این شغل شماست که آنها را در جایی قرار دهید، نه در جایی که فکر می کنید آنها باید باشند.

به این ترتیب، SEO دیگر در مورد تطابق کلمات کلیدی نیست. این موضوع تکامل یافته و بیشتر در مورد پاسخ دادن به سوالات و پوشش این موضوع به طور کامل تبدیل شده است.

این به این معنی نیست که کلمات کلیدی مرده اند!!!!

تحقیقات کلیدی تکامل یافته است به این معناست که بازاریابان 2019 مجبورند توجه دقیقی به صفحات نتایج موتور جستجو داشته باشند تا ببینند که وب سایت های مشابه رتبه بندی مشابه کلمات کلیدی مورد نظر شما را دارند.

بهینه سازی برای گوگل

ما در مورد دیگر موتورهای جستجو صحبت نمی کنیم. گوگل آن را در قفل کردن است. در حالی که برای Bing و یاهو بهینه سازی شده است، آنها درصد بسیار کمی از بازار را دارند، زیرا آنها واقعا عامل اصلی نیستند.

سیستم عامل های دیگر مانند آمازون و فروشگاه App اپل در حال تبدیل شدن به اهمیت بیشتری هستند زیرا کاربران همچنان بیشتر به تجارت الکترونیک برای نیازهای خرید خود اعتماد دارند.

اگر شما یک تجارت الکترونیک دارید، باید روی آمازون تمرکز کنید. این سهم شیر از ترافیک تجارت الکترونیک می شود و، همانطور که در بخش آخر گفتیم، مهم است که با افرادی که در جستجوی آنها هستند دیدار کنید. البته این موضوع فعلا در مورد کشور ما صدق نمیکند.

آمازون دارای یک الگوریتم اختصاصی خود به نام A9 است و اطلاعات زیادی را شامل می شود، از جمله تمرکز سنگین تر بر روی تبدیل.

شما همچنین باید محتوای خود را بر اساس دستگاههایی که مخاطبان شما از آنها استفاده می کنید بهینه سازی کنید. این به معنی بهینه سازی برای دستگاه های تلفن همراه، دستیارهای خانگی یا دستگاه های صوتی است که به طور فزاینده ای محبوب می شوند.

جستجوی صوتی به سرعت در حال افزایش است، و مشتریان اکنون انتظار پاسخ را لحظه ای از آنها می پرسند. این بخشی از تغییر عمده در قصد مشتری از نتایج جستجو به دریافت پاسخ است. به همین ترتیب، پرس و جو جستجو در حال تبدیل شدن به گفتگو بیشتر در تن و باید بهینه سازی شده در راه است.

داده های ساختاری را اعمال کنید

یکی از عناصر کلیدی جستجوی مدرن، شامل اطلاعات ساختار یافته در کد وب سایت شما می باشد. به همین دلیل است که صنعت موتورهای جستجو شروع به تکیه بیشتر بر هوش مصنوعی کرده است.

داده های ساختاری کد است که مستقیما به موتورهای جستجو صحبت می کند، نشان می دهد که چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید، و چرا شما سزاوار بالا بودن رتبه هستید. این کلید برای پیشبرد هوش مصنوعی است.

داده های سازه ای، هوش مصنوعی را در تمام محتوای شما آسان تر می کند و نحوه عملکرد سایت شما را تعیین می کند.

پردازش سریع تر، بهتر است.

داده های ساختاری کلید تعیین روابط متقابل بین رفتارهای مشتریان شما و موضوعات مورد جستجو هستند.

داده های ساخت یافته همچنین اطلاعات خاصی را برای موتورهای جستجو فراهم می کند که به آن امکان می دهد محتوای را که بیشتر بر اساس اطلاعات موضعی و پشتیبانی مشتریان است، درک کند.

محتوا هنوز هم پادشاه است

وقتی که به کاربر ها می آید محتوای همیشه پادشاه است. پس از همه، محتوای بهینه شده نام بازی است. این یک چیز است که تغییری نکرده است.

در حقیقت، محتوای بهینه شده حتی بیشتر اهمیت یافته است!

در یک بروزرسانی 2018 به الگوریتم جستجوی گوگل، تمرکز بیشتری بر کیفیت محتوای سایت دیده شدیم. به این ترتیب، شما می خواهید عمق را در کیفیت خود قرار دهید، بلکه فقط به جای اینکه کلمات کلیدی را به پاراگراف اضافه کنید.

گوگل توجه زیادی را در مورد این موضوع خاص در سال 2018 جلب کرد، بنابراین به نظر می رسد که 2019 هیچ تغییری نخواهد کرد.

در حالت ایده آل، شما می خواهید نوعی از محتوای با کیفیت بالا را ایجاد کنید که الهام بخش لینک است. یکی از عوامل اصلی رتبه بندی که به تعیین تعیین موقعیت جستجو در SEO می پردازد، حضور لینک ها است. این ها لینک هایی هستند که به سایت شما متصل می شوند و در سایت های با ارزش و مناسب مرتبط هستند که گوگل بسیار رتبه بندی کرده است. توصیه نامه ای به گوگل در نظر بگیرید. این یک سایت محرمانه است که به گوگل می گوید که برای اطالعات شما و مجوز شما در مورد موضوع گواهی می کند.

بهترین راه برای الهام دادن اعتماد به نفس در سایتهای دیگر این است که مطمئن شوید محتوای شما ستاره دار است.

محتوا نیاز به انگیزه، حرکت و ارتباط با مخاطبین خاص خود دارد. به یاد داشته باشید که برای نوشتن هستید

تمرکز بر نکات فنی جستجوگرها

SEO به دلیل گسترش وب سایتها بسیار مهمتر شده است. وب سایت ها به مراتب پیشرفته تر می شوند و عملکرد فنی این سایت ها به مراتب بیشتر اهمیت پیدا می کند.

برای شروع، گوگل سایت هایی که از لحاظ سرعت بهینه هستند را دوست دارد به این معنی که شما نباید به دلیل ویژگی های پیشرفته سایت خود قربانی سرعت صفحه شوید. یکی از بهترین روش ها برای اطمینان از این که نمره SEO شما رنج می برند این است که وب سایت را ساده تر و سریع تر برای تحت تاثیر قرار دادن گوگل.

به شما پیشنهاد میکنم مقاله ما در مورد بهینه سازی سرعت سایت را بخوانید.

فراگیری ماشین MACHINE LEARNING

یک پرچم بزرگ در کلاه نمره SEO شما تمرکز بر یادگیری ماشین است. به همین دلیل است که یادگیری ماشین در حال تبدیل شدن بیشتر به عنوان سیستم های هوش مصنوعی در حال افزایش است.

یادگیری ماشین

یادگیری ماشین در حال حاضر یک ابزار قدرتمند است و هنوز محدودیت های واقعی قدرت خود را به دست نیاورده است. به همین ترتیب، یادگیری ماشین در سال 2019 و فراتر از آن یک بازیکن بزرگ است.

با توجه به این تفاسیر به نظر شما صفحه سئو سایت اصفهان در سایت من چه چیزی کم دارد ؟

علاوه بر این، استفاده از سیستم های یادگیری ماشین در سراسر برنامه بازاریابی دیجیتال می تواند نقش مهمی در پاسخ دادن به سوال هدف جستجو بازی کند. یادگیری ماشین را می توان برای توسعه محتوای جستجوگرها با کمک به شما برای درک بهتر مبانی رایج خود استفاده کرد.

از طریق یادگیری ماشین، شرکت ها واقعا می توانند ببینند که رویکرد آنها موفق بوده یا خیر. این می تواند تعیین کند که در رویکرد شما حفره ها بسیار موثر تر از تجزیه و تحلیل انسان است.

سیستم های یادگیری ماشین می توانند به طور دقیق مخاطب خود را به طور کامل مطالعه کنند و نه تنها آنچه را که دنبال می کنند، تعیین می کنند، بلکه این که چگونه می توانید بهترین آنها را فراهم کنید.

هدف برای نتایج موتور جستجو ویژگی های صفحه هدف

صفحات نتایج جستجو موتور عرصه ای است که در آن کمپین های SEO موفق یا شکست می یابند. به همین ترتیب، شما باید طرح صفحات نتایج موتور جستجو را مطالعه کنید و سعی کنید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما بالاتر از دیگران است. یکی از بهترین راه های انجام این کار این است که به عنوان یک قطعه برجسته رتبه بندی کنید.

قطعه های ویژه نتایج Google را که در بالای نتایج جستجوی آلی نمایش داده می شوند انتخاب کنید. این یک قطعه از محتوای شما است که به عنوان پاسخ به سوال پرسیده شده توسط کاربر پرتاب شده است.

قطعه ویژگی ها باید به شدت پس از آن که آنها برای جذب ترافیک جدید عالی هستند. آنها در 12.29٪ از تمام پرس و جوهای جستجو یافت میشوند و یک درصد از کلیک ها از موقعیت شماره یک پیدا می شود.

برای نشان دادن این نقطه، نتایج جستجو بدون هیچ کدام از ویژگی های برجسته در جای خود را ببینید شماره یک نقطه گرفتن 26٪ از تمام کلیک های که برای این جستجو است. هنگامی که یک قطعه وجود دارد، نتیجه شماره یک تنها 19.6٪ از کلیک می شود.

جعبه های پاسخ و دستور العمل نیز موارد ترافیکی بزرگ است. به طور معمول جعبه های پاسخ در یک جعبه خاکستری روشن در بالای نتایج آلی ظاهر می شود، در تلاش برای مستقیما پاسخ سوالات طولانی دم. دستور غذاها برای جستجوهای مربوط به غذا یافت می شود و همچنین در صفحه نتایج جستجوی موتور به طور برجسته ای ظاهر می شود.

گاهی اوقات این جعبه ها به عنوان “موقعیت صفر” شناخته می شوند، زیرا حتی قبل از اولین نتیجه آلی ظاهر می شوند.

آنها باید به خاطر مواجه شدن با آنها احترام و آرزو داشته باشند. SEO همه چیز در مورد گرفتن قرار گرفتن در معرض است، و قرار گرفتن در معرض توسط دید در صفحه نتایج موتور موتور هدایت می شود.

در نتیجه

خودتان را با این روند رو به رشد آشنا کنید تا اطمینان حاصل کنید که تلاش های SEO شما در سال 2019 و سال های پیش رو ناپدید نخواهد شد. با ادامه دادن به نظارت بر صنعت و توجه به تغییرات در الگوریتم های جستجو، شما از کمپین های  خود محافظت می کنید و نقطه به خوبی درآمد خود را در بالا حفظ می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *