بازاریابی محتوا

7 راه آسان و سریع برای بالا بردن سایت در سرچ گوگل

ممکن است از خود بپرسید عناوین هنوز هم در سئو سایت مهم است؟ مطمئن باشید عناوین همچنان به قوت خود باقی هستند. البته به یاد داشته باشید تمامی این موارد به کار شما نمی آید. سئو در بهترین روش ها پیدا می شود، اما زمانی به موفقیت دست پیدا می کنید که روش های جدید را تجربه کنید و بکار بگیرید. بنابراین بعضی از موارد زیر را که به شما ایده در انتخاب عناوین تان را می دهد، امتحان کنید.

سئو سایت اصفهان

1. اعداد

اعداد موجود در عناوین توجه ها را به سمت شما جلب می کند. مانند: “5 نشانه یک زامبی” یا ” چه تغییراتی می تواند تا 22درصد بیمه ماشینتان را حفظ کند؟”
بازدید کنندگان در نتایج جستجو بیشترین کلیک را بر عناوینی میکنند که حاوی اعداد باشند. این به دلیل آن است که مغز ما به دنبال چیزهای خاص و برجسته می گردد. زمانیکه کاربران نتایج جستجو را به صورت تیتر وار بررسی می کنند اطلاعات زیادی هست که مشاهده می کنند. بنابراین مغز کاربر سعی می کند عنوانی را انتخاب کند که فهمش آسان تر باشد و اعداد همان چیزیست که حاوی هر دو عامل خاص بودن و برجسته می باشد. بنابراین بعضی مواقع شما می توانید با استفاده از اعداد در عناوین خود بازدید از مطلب تان را بالا ببرید.

2. تاریخ

به عناوین زیر دقت کنید: “نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر سال 2017 ” یا حتی برای خاص تر کردن می توانید از ماه در عنوان استفاده کنید مثل ” بهترین بازیکن حمله سپتامبر 2017 ”
نویسنده این مطلب در ادامه به راه های پیدا کردن تاریخ در جستجو های کلمات کلیدی تان صحبت می کند. کلید موفقیت در این مورد این است که وقتی از ابزارهای keyword explorer و google AdWords استفاده می کنید باید به دنبال سال های قبل باشید. بنابراین اگر من در سال جاری جستجو می کردم اطلاعات کافی برای سال 2017 نداریم از همین رو من به دنبال من به دنبال نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر سال 2016 خواهم بود.
اگر شما یکی از کاربران ابزار ووردپرس و یا افزونه یاوست هستید می توانید همواره برچسب های عناوین تان را سال به سال و یا حتی ماه به ماه به روز رسانی کنید. این مورد در رابطه با همه ی موضوع ها صدق نمی کند ولی برای برخی کلمات کلیدی خاص به خوبی کار می دهد.

3. طول

این مورد یکی از بحث برانگیزترین موارد است. چیزی که باعث بیشترین اغتشاش در سئو می باشد زمانی ست که ما مشغول حسابرسی و یا به دنبال برچسب عناوین هستیم. ناگزیر هنگامی که شما دارید سئو کار می کنید دو چیز را پیدا می کنید. شما متا تگ هایی که خیلی کوتاه مثل ” زیرشلواری” و یا متا تگ هایی که خیلی خیلی بلند هستند و می خواستند تمام کلمات کلیدی را داشته باشند را پیدا خواهید کرد.
هر دو متا تگ می تواند خوب باشد اما متا تگی مانند زیرشلواری اونقدر کوتاه است که می تواند معنی هرنوع زیرشلواری را بدهد و خواننده نمی تواند دقیق تشخیص دهد مطلب در رابطه با چیست؟ متا تگ باید به گونه ای باشد که بتوان در نگاهی اطلاعاتی درست از عنوان مطلب را دریافت کرد.
• در این میان Esty صدها هزار URL را اندازه گیری کرد و متا تگ های خودش را کوتاه و کوتاه تر کرد، چراکه متاتگ های طولانی مشکل پیش می آورد.
• متا تگ هایی با 50 تا 60 کاراکتر: این مورد یکی از بهترین شیوه هایی ست که معمولا جواب داده، چراکه مقدار طولی که با یک دید می توان خواند همین مقدار است.
• استفاده از کلمات کلیدی عالی: هنگامی که شما تصمیم می گیرید متاتگ را با چه کلمات کلیدی کوتاه کنید، آن کلماتی را انتخاب کنید که کاربرانتان اغلب از آن استفاده می کنند.

بالا اومدن در گوگل

بالا بردن سایت در سرچ گوگل

4. مترادف ها و انواع آن

از عبارات پیشنهادی گوگل برای سرچ عبارات حتما استفاده کنید ، اینها لیستی هستند که کاربران آنها را دنبال می کنند. از کلمات کلیدی به صورت عبارتی و جمله ایی استفاده کنید . کلمات کلیدی دم دراز 70 درصد سرچ افراد هستند

بیایید بگوییم تحقیق کلمه کلیدی خود را انجام می دهید و کلمات کلیدی شما “تاکسی ارزان” هستند. شما می خواهید برای تاکسی ارزان قیمت بهینه سازی کنید. خوب، مردم ممکن است به دنبال آن هستند به روش های مختلف. آنها ممکن است به دنبال “کابین مقرون به صرفه” یا “کم هزینه” یا “Ubers ارزان” باشند.

بنابراین شما می خواهید از این انواع استفاده کنید، کدام واژگان و اصطلاحات را پیدا کنید و آنها را در برچسب عنوان خود قرار دهید. بنابراین عنوان من ممکن است “کابین سریع مقرون به صرفه، تاکسی سریع، سوار ارزان شما.” این به خاطر سه چیز متفاوت در حد 50 تا 60 کلمه بهینه شده است و همه ی این انواع را می گیرد و شما می توانید برای استفاده از آن کمی بالاتر باشید.

از ابزارهای SERPs / کلید واژه استفاده کنید – به این ترتیب که شما این مترادف ها و انواع را پیدا می کنید، مطمئنا در SERPs می توانید نگاه کنید. کلمه کلیدی خود را در SERPs تایپ کنید و به آنچه که در نتایج جستجو برجسته هستند برجسته کنید. این اغلب به شما انواع مختلفی را می دهد که مردم به دنبال آن هستند، که مردم نیز از پایین صفحه می پرسند. ابزار کلمه کلیدی مورد علاقه شما، مانند Keyword Explorer یا SEMrush یا هر چیزی که انتخاب میکنید و همچنین Analytics شما. گوگل کنسول جستجو یک منبع عالی برای اطلاعات این مترادف ها و انواع است.

5. فراخوانی برای اقدام (اقداماتی که مدیر سایت از کاربرانش انتظار دارد انجام دهند.)

با توجه به معماری صفحات فرود شما، یک فراخوانی به ارجاع مناسب برای آنها ایجاد کنید تا کاربران به هدفشان نزدیک تر شوند آنها واقعا به افراد کمک می کند کلیک کنند. این افعال عملی است.

کلمات عمل – خرید، پیدا کردن دانلود، جستجو، گوش دادن، تماشا، یادگیری و دسترسی. وقتی از اینها استفاده می کنید، کمی هیجان بیشتری به وجود می آورند، زیرا نشان می دهد که کاربر قادر به انجام کاری فراتر از کلمه کلیدی است. بنابراین آنها لزوما تایپ آن را در جعبه جستجو نیست. هنگامی که آنها را در نتایج مشاهده می کنید، می تواند ایجاد کند “آه، وای، من می توانم چیزی را دانلود کنم.” این یک چیزی کمی برای شما فراهم می کند و شما می توانید میزان کلیک خود را از این طریق افزایش دهید.

در حال حاضر شما اغلب کلمات فرخوانی برای عمل را در جستجوهای کلمات کلیدی پیدا نخواهید کرد اما آنها واقعا به کلیک کردن کاربران کمک خواهد کرد. این ها افعال دستوری هستند.
افعال دستوری مانند: بخرید، دانلود کنید، جستجو کنید، گوش کنید، نگاه کنید، یاد بگیرید، و دسترسی پیدا کنید. هنگامی که شما از این افعال استفاده می کنید در واقع اندکی کاربران را هیجان زده می کند زیرا این کلمات نشان می دهد که کاربران قادر به انجام چیزی فراتر از کلمات کلیدی هستند. ینابراین آنها دقیقا همان کلمه را در ماشین جستجو تایپ نخواهند کرد. ولی زمانیکه کاربران این کلمات را در لیست جستجوها ببینند شگفت زده خواهند شد و با خود خواهند گفت چیزی برای دانلود کردن پیدا کردند.

6. کلمات کلیدی پربازدید

این کمی نادیده گرفته شده است، و این نوع مفهوم پیشرفته است. اغلب ما صفحه ما را برای یک مجموعه از کلمات کلیدی بهینه سازی می کنیم، اما ترافیک که به آن می آید مجموعه ای دیگر از کلمات کلیدی است. اما آنچه که بسیار قدرتمند است، زمانی است که افراد کلمات خود را در جعبه جستجو تایپ می کنند و آنها همان کلمات مشابه را در برچسب های عنوان می بینند، و این باعث می شود تا نرخ کلیک شما افزایش یابد.

برای مثال، من به تجزیه و تحلیل در اینجا در مو رفتم و من در Followerwonk نگاه کردم. من کلید واژه های ارجاع دهنده برتر در کنسول جستجوی گوگل را پیدا کردم: «جستجو توییتر»، «جستجوی توییتر بیو» و «توییتر تجزیه و تحلیل». اینها چگونه مردم یا آنچه مردم به دنبال حق هستند قبل از اینکه روی لیست Followerwonk در Google کلیک کنند.

بنابراین با استفاده از این اطلاعات، ممکن است یک برچسب عنوان را مانند “جستجو توییتر بیو با Followerwonk، توییتر تجزیه و تحلیل ابزار” بنویسید. ” این عنوان بسیار خوبی است. من به این افتخار می کنم اما شما می توانید آن را مشاهده کنید تمام کلمات کلیدی اصلی من که مردم استفاده می کنند. بنابراین زمانی که در “توییتر تجزیه و تحلیل” در جعبه جستجو تایپ می کنم و “ابزار توییتر تجزیه و تحلیل” را می بینم، احتمالا بیشتر روی آن کلیک می کنم.

بنابراین من در مورد این قبیل نوشته ام، اما بسیار مهم است که صفحه خود را بهینه سازد، نه فقط برای ترافیک که می خواهید، بلکه ترافیک که در واقع دریافت می کنید. هنگامی که شما می توانید از آن دو با ازدواج، شما می توانید قوی تر در تمام جنبه ها.

7. سوالات

سوالات ابزار عالی برای استفاده در برچسب های عنوان شما هستند. این چیزهایی هستند مانند: “کجا پروانه ها مهاجرت می کنند؟” شاید کلمات کلیدی شما فقط “پروانه مهاجرت” است. اما با پرسیدن یک سوال، شما یک شکاف کنجکاوی ایجاد می کنید و به مردم انگیزه ای برای کلیک می دهید. یا “PageRank چیست؟” این چیزی است که ما در Moz انجام می دهیم. بنابراین شما شکاف کنجکاو را دریافت می کنید.

اما اغلب اوقات، با پرسیدن سوال، جایزه برنده قطعه برجسته را دریافت خواهید کرد. بریتنی مولر یک پست بسیار جذاب و عالی در مورد این موضوع نوشت و همچنین در مورد سوالاتی که مردم می پرسند، چگونگی پیدا کردن آن ها در تحقیقات کلیدی شما و ادعاهای این قطعه های برجسته را ارائه می دهند و ادعا می کنند “افرادی نیز از” درخواست می کنند. این یک راه عالی و عالی برای افزایش ترافیک شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *